Atribuită
Cumpărare directă
• Copiere, imprimare, scanare • Format maxim – A3 • INTEL ATOM Quad Core, 1.9GHz • 128 GB SSD + 500GB HDD • Memorie RAM: 4 GB • Viteza scanare: pana la 270 ipm • Viteza alb negru si color - 55 pagini/minut • Rezolutie imprimare - 1200 x 2400 dpi • Conectivitate - 10/100/1000 Base-TX Ethernet, USB 2.0 • Alimentare - 4 tavi cu o capacitate totala de 3140 coli si 1 tava x 100 coli • Alimentator automat de documente duplex cu o trecere – 130 coli • PostScript 3, PCL 6, PCL 5e • Finisher BR cu dispozitiv de broșurare si kit transport orizontal: stivuitor de 1.500 coli şi tavă superioară de 500 coli, capsare 50 coli în mai multe poziţii şi perforare cu 2 sau 3 găuri, plus legare de broşuri pe mijloc creare de broşuri (2 - 16 coli, 64 de pagini) şi împăturire în V. Driverele pentru instalare si functionare incluse. Transport la sediul beneficiarului si instalare cu un set de consumabile incluse
- Număr anunț
- DA26978150
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
- Furnizor / câștigător
- 2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
- Cod CPV
- 30121200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.943 RON
- Valoare atribuită
- 35.943 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.