Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Județean Caraș - Severin dorește să achiziționeze articole de birou : 1 Hârtie copiator A4, Absolut Paper, 80g/mp, 500 coli/top 60 top; 2 Biblioraft plastifiat 7,5 cm 5 buc ; 3 Capse 24/6 Forster (925) 12 cutie; 4 Capsator 24/6 SID C14 1 cutie; 5 Folie A4 Daco 100 buc/set 2 set; 6 Bandă scotch transparentă, lată 48mm x 66m Bedax 2 buc; 7 Bandă scotch transparentă, mică 12mm x 33m Bedax 2 buc; 8 Pix metalic STAR 6 buc; 9 Plic siliconic mic, autoadeziv C6 ( alb) cu deschidere pe lungime 30 buc; 10 Cutter mare 2 buc; 11 Post it 76x76 Office Point 6 buc; 12 Pix cu gel Aihao rosu 4 buc; 13 Banda dublu adeziva Milan 2 buc; 14 Pix cu gel Aihao albastru 4 buc; 15 Pastă albă corectoare Daco 2 buc; 16 Index autoadeziv plastic sageata 45x12 mm 8 cul neon 4 buc; 17 Dosar plastic cu sina 50 buc; 18 Dosar carton cu sina 20 buc; 19 Dosar incopciat 1/1 20 buc; 20 Dosar plic din carton 50 buc; 21 Ascutitoare simpla Milan 2 buc; 22 Index autoadeziv 20x50 mm 4 cul neon 4 buc; 23 Agrafe plasticate 28 mm 10 cutii; 24 Carton A4 160g, diverse culori 50 buc; 25 Corector cu bandă Daco 4 buc; 26 Pix Rotring Tiki III albastru 2 buc; 27 Caiet studențesc A4, 200 file, cu copertă tare (registru) 2 buc.
- Număr anunț
- DA27002466
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
- Furnizor / câștigător
- INCRED SRL (CUI 16902395)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 842,02 RON
- Valoare atribuită
- 842,02 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.