Atribuită Cumpărare directă

1. Frigider cu o usa Star-Light FTTM-113AP, 113 l, Clasa A++, H 84.5 cm, Alb 2. Televizor Samsung 43TU8072, 108 cm, Smart, 4K Ultra HD, LED, Clasa A

Număr anunț
DA27032238
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.882,34 RON
Valoare atribuită
1.882,34 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.882,34 RON

din 1.882,34 RON estimat