Atribuită Cumpărare directă

Crioboxuri - cutii din PP cu capac atasat pentru criostocare (pana la -90˚C), 10 x 10 pozitii -Dimensiuni: 150 x 140 x 55 mm -Cu cod numeric pt identificarea probelor -Pt tuburi cu ɸ maxim 12 mm

Număr anunț
DA26996065
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
TOP DIAGNOSTICS SRL (CUI 10572840)
Cod CPV
33194220-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat