Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica institutii ale statului, unitati sanitare si de invatamant, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Sibiu, marca DACIA LOGAN, an fabricatie 2008, 1461 cmc, putere 65 kw, masa maxima autorizata 1870 kg, nr. locuri 5, suma asigurata 37410 RON. Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: decembrie 2020. mai putin Increase value Decrease value

Număr anunț
DA27004107
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu (CUI 17493345)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.065,16 RON
Valoare atribuită
1.065,16 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.065,16 RON

din 1.065,16 RON estimat