Atribuită Cumpărare directă

Scaun de conferinte tapitat cu tesatura moale si confortabila. Baza metalica. Incarcarea maxima statica: 120 kg. Inaltimea scaunului: 80 cm. Latimea sezutului la punctul cel mai larg: 48 cm. Adancimea sezutului: 41.5 cm. Latimea spatarului la punctul cel mai larg: 49 cm. Inaltimea spatarului: 33 cm. Culoare: negru

Număr anunț
DA27004329
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN SUCEAVA (CUI 4244482)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.357,88 RON
Valoare atribuită
6.357,88 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.357,88 RON

din 6.357,88 RON estimat