Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in domeniul achizițiilor publice în cadrul Programului Operațional Regional 2014-2020 Prețul este pentru proiecte cu lucrări de construcții în valoare de peste 10.000.000 lei (fără TVA) Serviciul oferit asigură inițierea și gestionarea tuturor achizițiilor din proiect, inclusiv la derularea prin SEAP a procedurilor de achiziție publică aferente (proceduri simplificate sau licitații deschise) Valoarea se poate negocia.
- Număr anunț
- DA27031727
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHILIA VECHE (CUI 4508738)
- Furnizor / câștigător
- TOCANIE I. PAUL-LUCIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 25249610)
- Cod CPV
- 79418000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.000 RON
- Valoare atribuită
- 38.000 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.