Atribuită
Cumpărare directă
Mopul de bumbac 200 g SMART este potrivit pentru spalarea pardoselilor de orice tip. Are o capacitate ridicata de absorbtie a apei si a murdariei, facandu-l ideal pentru a facilita o curatenie rapida. Nu lasa scame. Este prevazut cu filet pentru montarea tipului dorit de maner. Potrivit si pentru maner extensibil.
- Număr anunț
- DA26971312
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA OLT (CUI 18264803)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 39224000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,18 RON
- Valoare atribuită
- 117,18 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.