Atribuită Cumpărare directă

Materiale intretinere diverse conform aviz nr. 118/03.12.2020, 117/03.12.2020.

Număr anunț
DA27014407
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
APREX AUTO SRL (CUI 13686211)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.811,56 RON
Valoare atribuită
1.811,56 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.811,56 RON

din 1.811,56 RON estimat