Atribuită
Cumpărare directă
Polite RCA pentru autovehicule (servicii de asigurare de raspundere civila auto), valabilitate 6 luni, astfel: - pentru CL-04-PMO (polita veche expira la data de 14.12.2020) - incepand din data de 15.12.2020; - pentru CL-05-PMO (polita veche expira la data de 10.12.2020) - incepand din data de 11.12.2020; - pentru CL-151 (polita veche expira la data de 30.12.2020) - incepand cu data de 31.12.2020; - pentru CL-152 (polita veche expira la data de 22.12.2020) - incepand cu data de 23.12.2020.
- Număr anunț
- DA27006515
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
- Furnizor / câștigător
- INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 730,49 RON
- Valoare atribuită
- 730,49 RON
- Data publicării
- 08.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.