Atribuită Cumpărare directă

10 2001656 RADIATOR OTEL 22K 600X400 FERROLI BUC 3,00 127,00 320,17 60,83 20 2002704 RADIATOR OTEL 22PKKP 600X700 MASTAS BUC 2,00 175,00 294,12 55,88 30 2002546 RADIATOR OTEL 22K 600X800 FERROLI BUC 2,00 215,00 361,34 68,66 40 2002706 RADIATOR OTEL 22PKKP 600X900 MASTAS BUC 1,00 219,00 184,03 34,97 50 2003459 RADIATOR OTEL 22K 600X1000 FERROLI BUC 1,00 243,00 204,20 38,80 60 2002710 RADIATOR OTEL 22PKKP 600X1400 MASTAS BUC 1,00 325,00 273,11 51,89 70 2013172 ROBINET FLUTURE ALUM INT-INT 1/2 PN16 BUC 7,00 13,44 79,06 15,02 80 2007273 AERISITOR AUTOMAT 1/2 10ATM 708 BUC 7,00 27,31 160,65 30,52 90 2000065 TEAVA PP 32X1,8- 250MM+INEL BUC 10,00 1,33 11,18 2,12 100 2000066 TEAVA PP 40X1,8- 250MM+INEL BUC 10,00 1,56 13,11 2,49 110 2000048 COT HTB 32X45 PP SC BUC 10,00 1,05 8,82 1,68 120 2000056 COT HTB 32X87 PP SC BUC 10,00 1,00 8,40 1,60 130 2000515 COT HTB 40X87 PP SC BUC 10,00 1,05 8,82 1,68 140 2000050 COT HTB 40X45 PP SC BUC 10,00 1,13 9,50 1,80 150 6050122 USA R80 STEJAR 3D 860 DR BUC 10,00 329,00 2.764,71 525,29 160 6050123 USA R80 STEJAR 3D 860 ST BUC 10,00 329,00 2.764,71 525,29 170 6042891 SET PERVAZ MARIA 12X60 BUC 20,00 59,00 991,60 188,40 180 6048651 SET CONTRATOC STEJAR 3D 10X350 SET 20,00 256,00 4.302,52 817,48 190 6000079 MINER+SILD PT.CHEIE A 90MM 670 VG AP BUC 20,00 24,90 418,49 79,51 Pagina 2 200 5007287 ADEZIV PU POLISTIREN PISTOL 870ML DB BUC 7,00 24,79 145,82 27,71 210 1028961 SURUB LEMN VBU-PRO 3,5X35 07105D3503500 CUT 150,00 35,00 4.411,76 838,24 220 1019485

Număr anunț
DA27014380
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.866,78 RON
Valoare atribuită
27.866,78 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.866,78 RON

din 27.866,78 RON estimat