Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: Autoturism cu numarul de inmatriculare CL23CBC, Marca: FORD,Model: Focus,Cilindree: 1499,An fabricatie: 2019,Masa maxima: 1895,Putere: 88 kw(120 cp),Nr locuri: 5, ASIGURATOR: City Insurance VALABILITATE: 12 luni

Număr anunț
DA26976840
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
535,80 RON
Valoare atribuită
535,80 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

535,80 RON

din 535,80 RON estimat