Atribuită
Cumpărare directă
3 Carti de joc Montessori. Insecte din Romania (2017) [Editura Gama] (297113) 3 Flori, pasari si insecte. Stiinte naturale [Editura Gama] (343134) 1 Sa imbracam papusa - Dupa meserii [Editura D-Toys] (146744) 9 Joc corpuri geometrice [Editura Juno] (50753) 3 Mijloace de transport - joc didactic cu 20 de piese (2012) [Editura Caba] (182329) 3 Bine te-am gasit, gradinita! (3-4 ani) de Berbeceanu G, Cioflica S. M. (2020) [Editura Tehno Art] (182636) 2 Brum-Brum, sa pornim la drum! (2014) [Editura Tehno Art] (223471) 3 Numara si potriveste (2018) [Editura Tehno Art] (345414) 2 Povestile copilariei. Povesti ilustrate de Adrian Cerchez (2018) [Editura Tehno Art] (345798) 2 Cu bine, gradinita draga! Caiet de munca independenta pe domenii experientiale. Grupa mare, 5-6 ani (editie 2020) de Elena Ilie, Gabriela Berbeceanu, Smaranda Maria Cioflica (2020) [Editura Tehno Art] (392646) 3 Fetita si baiatul - joc didactic [Editura Tehno Art] (119128) 3 36 de jetoane - Invatam cifre, semne matematice, multimi, figuri geometrice (+4 ani) (2015) [Didactica Publishing House] (262195) 3 Plansa Fructe A4 [Producator Arhi Design] (384066) 3 Plansa Animale salbatice din lume A4 [Producator Arhi Design] (384062) 3 Plansa legume A4 [Producator Arhi Design] (384065) 3 Plansa pasari si animale domestice A4 [Producator Arhi Design] (384064) 2 Joc Educativ Agerino Invata Lunile Si Anotimpurile [AS Games] (392081) 3 Joc Educativ Agerino Alfabetul [AS Games] (392075)
- Număr anunț
- DA26976595
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SEGARCEA (CUI 17201343)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810,57 RON
- Valoare atribuită
- 810,57 RON
- Data publicării
- 04.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.