Atribuită Cumpărare directă

LICHID DE SPALAT PARBRIZE DE IARNA -30 GRADE BIDON 4 LITRI / SOLUTIE PARBRIZ IARNA - 30 GRADE 4 LT.LIVRARE BUCURESTI-ILFOV, GIURGIU SI PRAHOVA.

Număr anunț
DA27032501
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
39831500-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,60 RON
Valoare atribuită
357,60 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,60 RON

din 357,60 RON estimat