Atribuită Cumpărare directă

Clientul 627814 (INCD Fizica si Inginerie Nucleara) doreste achizitia a doua incarcaturi cu CO2 3.0 in butelii proptietatea furnizorului. Mentionam ca momentan detinem doua butelii in chirie si dorim suplimentarea acestui nr. cu inca doua butelii.

Număr anunț
DA26983423
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
90731210-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337,50 RON
Valoare atribuită
337,50 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337,50 RON

din 337,50 RON estimat