Atribuită Cumpărare directă

Poliță de asigurare auto RCA în vederea înmatriculării , pentru 8 luni autocamion Renault

Număr anunț
DA27021340
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "A.D.GHICA" TELEORMAN (CUI 4567874)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,46 RON
Valoare atribuită
279,46 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,46 RON

din 279,46 RON estimat