Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate A1 EL CAPITAN HARTIE IGIENICA 3 STR*8 ROLE 7 PROSOAPE PLIATE V 2 STR ALBE 40 SANO PROSOP STRONG 150 3 STR 12 SANO SACI 120L 10/S NEGRI 20 SANO SACI 240 L 10 BUC/ROLA NEGRI 20 SANO SACI 60L 15/S NEGRI 50 SANO SPARK LAMAIE 1 L POMPITA 5 .
- Număr anunț
- DA27031445
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 721,68 RON
- Valoare atribuită
- 721,68 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.