Atribuită Cumpărare directă

ADV1185351 “Achizitie servicii auto pentru DACIA LOGAN SI DUSTER”

Număr anunț
DA26978338
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.746 RON
Valoare atribuită
1.746 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.746 RON

din 1.746 RON estimat