Atribuită Cumpărare directă

Dermofarm Dezinfectant Maini 5000 ml Avizat MS; FARMEC Gel Dezinfectant Maini 5000 ml;

Număr anunț
DA27021473
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
FARMEC SA (CUI 199150)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.954,74 RON
Valoare atribuită
4.954,74 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.954,74 RON

din 4.954,74 RON estimat