Atribuită
Cumpărare directă
Două certificate digitale calificate cu valabilitate 1 (un) an pentru dna CEAUSI Maria si, respectiv, STAN Elena Corina, conform ofertei, la pretul de 90 lei fără TVA/certificat digital, cu încheiere contract prestari servicii. Având în vedere că actualul certificat al dnei. Ceausi Maria expiră în data de 13.12.2020 solicităm emiterea în termenul necesar asigurării continuitătii serviciilor.
- Număr anunț
- DA27010738
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180 RON
- Valoare atribuită
- 180 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.