Atribuită Cumpărare directă

Etichete in Rola Autocolante 40x46 mm Termice ( 600 etichete/rola)

Număr anunț
DA27020870
Autoritate contractantă
ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
Furnizor / câștigător
RAMIDA DIGITAL PRINT SRL (CUI 25702396)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.425 RON
Valoare atribuită
3.425 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.425 RON

din 3.425 RON estimat