Atribuită
Cumpărare directă
Dynaphos husa 2 stative 120cm Fundalul textil Quadralite este confectionat dintr-o bucata de bumbac de inalta calitate care creaza o suprafata neteda. Datorita acestui fapt, acesta poate fi utilizat cu succes atat in fotografia de portret, cat si in productia de film. Quadralite textil spre deosebire de fundalurile traditionale de hartie pot fi spalate si calcate. Datorita marginilor cusute, materialul nu se destrama si nu se rupe Caracteristici principale: Partea de jos consolidata si pereti rigizi Panouri interioare detasabile pentru configurare personalizata Buzunar dublu interior pentru accesorii mici Roata pentru transport usor Colturi din plastic dur pentru protectie suplimentara Picioare de plastic pentru depozitare verticala Curea de brat si maner pentru rotirea gentii Buzunar lateral pentru articole suplimentare Dimensiuni interioare: 111 x 33 x 23 cm Dimensiuni exterioare: 113 x 38 x 25 cm
- Număr anunț
- DA27020780
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 892,48 RON
- Valoare atribuită
- 892,48 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.