Atribuită
Cumpărare directă
GRUND UNIV.PT SUPRAFETE ABS. 5 L 2 BUC 1043835 SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR3 AAA 5 SET 1043836 SET 24 BAT ALC VARTA ENERGY LR6 AA 5 SET 1005948 BATERIE LONGLIFE POWER 6LR61 9V VARTA 20 BUC 1046961 HOFF BEC LED A70 20W E27 CW 50 BUC 7010629 BIDINELE PROF. 170X70MM LT09647 6 BUC 7012667 FINO BURETI BUCAT.METAL 2BUC 25 SET 7006133 SET BURETE BUC.CANELAT-2BUC/SET 0928 35 BUC 3035145 SET CEASCA SI FARFURIOARA D3899 24 SET 7028038 SANO DET CLOR 4L 20 BUC 7028038 SANO DET CLOR 4L 20 BUC 7029541 COADA DE LEMN LACUITA CU FILET 1,2M 50 BUC 3036958 SET 2 BUC CUTITE DESERT INOX 18/10 IRIS 12 BUC 7007769 CLIN WINDOWS 4,5L R08 10 BUC 7057373 PUR BALSAM ALOE VERA 1200 ML 10 BUC 7052484 SAMPON COVOARE TAPITERII 1L EFEKT 25 BUC 7034476 SANO FLOOR FRESH HOME 2L 50 BUC 7011568 SANO POLIWAX PARQUET 2L 2394 30 BUC 7057118 DET.PARCHET&PARDOSELI LEMON 3L 20 BUC 7000538 DET.PARDOSELI AMIANO AM 255 10L 4 BUC 7033426 SANO FLOOR FRESH 2L 40 BUC 7050298 EFEKT BACTISEPT DEZINFECTANT LEMON 5L 5 BUC 5000667 DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 30 BUC 7010001 DISC DEB. A24 EXTRA 230X2X22,23 286456 5 BUC 1015338 DISC MUTICONSTRUCT 115X1MM 2608602384 10 BUC 3035144 FARFURIE DESERT 19 CM D3899 24 BUC 3036959 SET 2 BUC FURCULITE MASA INOX 18/10 IRIS 12 BUC 7016004 GREBLA IARBA CU ARC 18DINTI OTEL VAR3740 8 BUC 7051223 LAVETA MICROFIBRA 30X40CM 4BUC/SET 10 SET 7022320 LAVETE 40X40(50BUC/SET) 30 SET 7011577 SANO LAVETE (40) 20 BUC 3036968 SET 2 BUC LINGURI MASA INOX 18/10 IRIS 12 BUC 3036969 SET 2 BUC LINGURITE INOX 18/
- Număr anunț
- DA27033062
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ROMAN-VODA (CUI 2613591)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.356,36 RON
- Valoare atribuită
- 19.356,36 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.