Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare pentru membrii Orchestrei Romane de Tineret privind participarea la concertul din data de 01 decembrie la Ateneul Roman.

Număr anunț
DA26909014
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.485,71 RON
Valoare atribuită
8.485,71 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.485,71 RON

din 8.485,71 RON estimat