Atribuită
Cumpărare directă
Dell Professional Soundbar AE515M Skype for Business for PXX19 & UXX19 Thin Bezel Displays Specificatii tehnice Tip sistem Soundbar Putere RMS 5 Banda de frecventa 90 - 20000 Hz Amplificare Integrata Culoare Negru Dimensiuni (L x l x h) 441 x 61 x 35 Altele 0.439 KG Termen de garantie 12 luni
- Număr anunț
- DA26909961
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32342412-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,16 RON
- Valoare atribuită
- 220,16 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.