Atribuită
Cumpărare directă
Scara marinareasca cu coarda si lemn de 5m - Scară de frânghie, tip marinareasca, cu trepte de lemn, - lungime 5m, franghie diam. 20 m; - cârlige de fag evaporate lacuite naturale cu diametrul de 25 mm; - capetele superioare completate cu inele, capetele inferioare acoperite cu piele pentru a preveni ruperea
- Număr anunț
- DA26951788
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
- Cod CPV
- 37420000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,31 RON
- Valoare atribuită
- 756,31 RON
- Data publicării
- 02.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.