Atribuită Cumpărare directă

RADIATOR CALDURA 1-BUC ANTIGEL MANOPERA PIESE INLOCUITE

Număr anunț
DA27015038
Autoritate contractantă
Spital Pneumoftiziologie Constantin Anastasatu (CUI 2541878)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,90 RON
Valoare atribuită
747,90 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,90 RON

din 747,90 RON estimat