Atribuită Cumpărare directă

Vopsea spray , silicon sanitar, stecher cu inel, grebla frunze.

Număr anunț
DA27024930
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
Furnizor / câștigător
C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
Cod CPV
44511340-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,44 RON
Valoare atribuită
113,44 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,44 RON

din 113,44 RON estimat