Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR XEROX PERFORMER A4 80G 500 / TOP 20x11.7 BIBLIORAFT NOKI 7.5 CM - NEGRU -10x4 DOSAR PLASTIC NOKI CU SINA SI GAURI -150x0.42 FOLIE PROTECTIE D.RECT A4 - 40 MICRONI - CRISTAL - 3x8 PIX PENSAN MY TECH 0.7 MM - ALBASTRU 25x0.7PERFORATOR SAX 325 MAX - 25 COLI - ALBASTRU - 6356 CAPSATOR 25 COLI 24/6 SAX 239 - ALBASTRU 1x31.5 CAPSATOR 25 COLI 24/6 SAX 239 - VERDE 1x31.5 PERFORATOR SAX 325 MAX - 25 COLI - ALBASTRU 2x17.5
- Număr anunț
- DA26895344
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.8 SUCEAVA (CUI 18238103)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476,53 RON
- Valoare atribuită
- 476,53 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.