Atribuită Cumpărare directă

Minge baschet pentru competitie, omologate FRB, FIB, suprafata mingii din piele compozit premium microfibra si este in concordanta cu pielea naturala, 12 bu. marimi 6 si12 buc. marime 7

Număr anunț
DA27007376
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Universitar Oradea (CUI 8783960)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI 18394315)
Cod CPV
37452200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.030,48 RON
Valoare atribuită
6.030,48 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.030,48 RON

din 6.030,48 RON estimat