Atribuită Cumpărare directă

Tonere conform contract 1314/24/A/16.03.2020;2445/09.04.2020 - comanda 5818/25.11.2020

Număr anunț
DA26914085
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 17071723)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare atribuită
4.100 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.100 RON

din 4.100 RON estimat