Atribuită
Cumpărare directă
Produse de papetarie conform specificatiilor: - Plic DL alb siliconic/autoadeziv fr.dreapta (110x220mm); Mod de lipire: siliconic/autoadeziv. Fereastra dreapta ; Caseta TP de dimensiuni 50X30mm!!!! - Plic posta militara , B4 kraft siliconic burduf 5 cm (250x353x50mm); - Dosar PVC cu sina si 2 perforatii/ gauri pentru incopciat, culori diverse - Dosar plic din carton de 230 gr/mp. Coperta intreaga fata/spate - Dosar de incopciat din carton alb, alonja pentru indosariere, coperta intreaga fata/spate - Dosar cu sina metalica TARE din carton duplex alb - Cutie arhivare carton alb cotor 10 cm - Biblioraft plastifiat 7,5 cm cu eticheta, culori diverse - Registru intrare-iesire A4 100 file - Condica de prezenta A4 100 file - Folii de protectie documente A4 din plastic pvc pp 38 microni 100 bucati set - Pix unica folosinta corp plastic 0,7mm albastru - Post-it adeziv autoadeziv 75x75 - Hartie A4 alba 80 gr mp 500 coli top - Hartie A3 alba ,80 g /mp ,500 coli/top - Capse 24/6 zincate - Agrafe metalice de birou 28 mm , 100 buc / cutie - Carnet foi de parcurs 100 file; coperta din carton - Capsator din metal , capacitate de capsare 45 coli cu capse 24/6
- Număr anunț
- DA26899291
- Autoritate contractantă
- APIA-Centrul Judetean Vrancea (CUI 20795092)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.377,92 RON
- Valoare atribuită
- 13.377,92 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.