Atribuită
Cumpărare directă
Primaria municipiului Slatina doreste ca pentru organizarea alegerilor parlamentare din 06.12.2020 sa achiziționeze următoarele produse: - Lanterne - 16 bucăți - Lacăte (mijlocii) 50 bucăți - schotch - 25 bucăți - Cuie mici - 2 kg. - Dosar carton cu șină - 100 bucăți - Biblioraft îngust muchie metal - 10 bucăți
- Număr anunț
- DA26892081
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 31527210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.530 RON
- Valoare atribuită
- 1.530 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.