Atribuită
Cumpărare directă
POLITUB 32/10 BARI-30 M,CAP PERIE Q70-2 BUC,TEU PE 32*1 FE-1 BUC,TEU 32*1''FI-1 BUC,DOP ZN 1''-1 BUC,NIPLU RED.BR 1''-3/4-1 BUC,RACORD PE 32*1 FE-2 BUC,RED.ZN 1''1/2-1-3 BUC,BANDA TEFLON GAZ MARE 19MM-1 BUC,MUFA ZN 1''1/2-1 BUC,TEU PE 32*32*32-1 BUC,LACAT 50MM ALAMA-1 BUC,LANT COMERCIAL ZN 4.5MM-1 ML,TEAVA PPR 40 FIBRA 4M-11 BUC,ROBINET PPR ALB 40 BILA-2 BUC,ROBINET PPR ALB 32 BILA-2 BUC,MUFA PPR ALB 40-10 BUC,MUFA PPR ALB 32-8 BUC,TEU PPR ALB 40*32*40-8 BUC,REDUCTIE PPR ALB 40*32 EI-4 BUC,DERULATOR 50M 3*2.5-1 BUC
- Număr anunț
- DA26890261
- Autoritate contractantă
- COMUNA SARU DORNEI (CUI 4326884)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 956,22 RON
- Valoare atribuită
- 956,22 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.