Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse retea 1. Cablu retea 3m mufat 68367 8 lei 4buc 32 lei 2. Switch TP-LINK TL-SF1005D, 5 porturi 10/100 39 lei 1 buc 39 lei 3. Mouse Optic Genius DX-110, USB, Black 25 lei 1 buc 25 lei 4. Cablu HDMI T-T 5M 31910 29 lei 1 buc 29 lei Total lei fara TVA 105.04
- Număr anunț
- DA26900371
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,04 RON
- Valoare atribuită
- 105,04 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.