Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare in perioada 02-06.12.2020 pentru membrii Orchestrei Romane de Tineret privind participarea la concertul din data de 05 Decembrie ce va avea loc la sediul Tinerimii Romane/

Număr anunț
DA26924667
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.542,86 RON
Valoare atribuită
1.542,86 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.542,86 RON

din 1.542,86 RON estimat