Atribuită Cumpărare directă

039.08.220 - Pungi zip ISOLAB din polietilena, 220*150 mm, 100 buc Pungi zip din polietilena, transparente, dimensiuni 220*150 mm, 100 bucati Pungi nesterile cu inchidere zip, realizate din polietilena transparenta, fiind ideale pentru lucrul cu mostre chimice, biologice sau medicale Utilizate pentru depozitarea, colectarea, transportul si protectia mostrelor sub forma lichida, solida, granulara sau pastoasa Pot fi deschise si inchise in mod repetat, asigurand o inchidere ermetica Sunt prevazute cu zona practica pentru etichetare si notare Producator ISOLAB Material Polietilena Dimensiuni (L*l) 220*150 mm Cantitate 100 bucati Cod produs 039.08.220

Număr anunț
DA26886799
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33141600-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.429,80 RON
Valoare atribuită
1.429,80 RON
Data publicării
23.11.2020 00:00
Data finalizării
24.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.429,80 RON

din 1.429,80 RON estimat