Atribuită
Cumpărare directă
Set Pupitru Individual Reglabil cu Scaun Individual Reglabil pentru Elevi 03 - compus din banca scolara reglabila si scaun scolar reglabil. DIMENSIUNI : 700 × 500 × 670-790 mm Banca scolara reglabila confectionata din structura metalica cu profile ovale din otel 50×30 mm, vopsit in camp electrostatic culoare gri. prevazut cu suport grilaj pentru rechizite si carlig pentru ghiozdan. Blatul bancii din pal melaminat de 18 mm, cantuit vacumatic cu suport pentru pixuri. Dimensiune blat 700×500 mm. Scaun scolar reglabil produs din cadru metalic cu profil oval din otel de 50×30 mm, vopsit electrostatic culoare gri. Picioarele scaunului sunt prevazute cu dopuri din plastic. Sezutul si spatarul scaunului sunt din lemn stratificat de 8 mm grosime. Scaunul este reglabil pentru inaltimi intre 370-460 mm;Tabla Scolara Magnetica Verde 2000x1200- Dimensiuni (L x l x h) mm 2000x1200 folosita pentru scris cu creta. Suprafata de scriere din otel lacuit, rezistent, spatele tablei din otel zincat iar rama din aluminiu anodizat, sa fie prevazuta cu suport din aluminiu pentru creta si 4 magneti pentru afisaj; Tabla Scolara Magnetica 02 Alba 2000- Dimensiuni (L x l x h) mm 2000x1200 *cu suprafata de scriere din otel lacuit, rezistent, Pat gradinita stivuibil verde-Dimensiuni (L x l x h) mm 1330x580x120 verzi. Colturile si muchile sunt rotunjite stivuibil pana la 15 bucati, lavabil, demontabil,Saltea pat gradinita stivuibil Dimensiuni1310x550x30 Saltea poliuretan pentru paturile invelitoare baza
- Număr anunț
- DA26915181
- Autoritate contractantă
- SCOALA"COLONEL CONSTANTIN LANGA", MIROSLAVA (CUI 17152828)
- Furnizor / câștigător
- FURNISSA SRL (CUI 24089030)
- Cod CPV
- 39160000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.357,98 RON
- Valoare atribuită
- 9.357,98 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.