Atribuită Cumpărare directă

1 Teava rotunda constructii 26,8 x 2,3 mm buc 10 38 2 Teava rectangulara 60 x 40 x 2mm, 6 m lungime buc 16 61 3 Teava rectangulara 40 x 20 x 2 mm 6 m lungime buc 24 35 4 Policarbonat celular cu 2 pereti, transparent 10 mm, 3x2 m buc 12 258 5 Dispersit pentru exterior ( gri), 15kg / galeata buc 15 75 6 Amorsa de exterior buc 40 3,8 7 Vopsea acrilica de exterior pentru metal 0,75 l buc 6 11,5 8 Ciment sac 40 kg buc 20 22

Număr anunț
DA26898544
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
M & M FRIMAR SRL (CUI 15290794)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.078 RON
Valoare atribuită
7.078 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.078 RON

din 7.078 RON estimat