Atribuită Cumpărare directă

Spray testare vitalitate pulpa Pulp Spray 200ml Gel anestezic Flacon 30 gr. VALABILITATE MINIM 1 AN DE LA DATA ACHIZITIE ATENTIE LA CONDITIILE DE LIVRARE, SE GASESTE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26899004
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
ALEREB SRL (CUI 27666605)
Cod CPV
33600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,41 RON
Valoare atribuită
304,41 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,41 RON

din 304,41 RON estimat