Atribuită
Cumpărare directă
Tableta Grafica Wacom -Zona activa (cm) :34.4 x 19.4 -Interfata USB 2.0, HDMI -Rezolutie (lpi): 5080 -Stylus Wacom One Pen -Conectare 3 in 1 : USB 2.0, HDMI 1.4 si alimentare AC; IPS, Contrast: 1000:1; Luminozitate: 210 cd/m2 -Quick Start Guide Garantie de conformitate : 12 luni Culoare Negru Dimensiuni (L x A x I mm):422 x 285 x 25 Greutate (g) 1.9
- Număr anunț
- DA26893883
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30237450-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.483 RON
- Valoare atribuită
- 10.483 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.