Atribuită
Cumpărare directă
Stairville PAR 20 E27 negru spot - E27 socket include culoare cadru gel și dop lampa de maxim 50w nu este inclus becul culoare alba Dimensiuni: 17cm x W: 12cm x H: 8 cm (carcasă, fără suport) mai putin Barndoor pentru PAR 20 Stairville Barndoor for PAR 20 BK Barndoor Pentru PAR 20 ALBA Cu usite reglabile Dimensiune: 8,8 x 8,8 cm Ø aura pentru lumini: 5,9 cm mai putin
- Număr anunț
- DA26904217
- Autoritate contractantă
- TEATRUL DE PAPUSI PUCK (CUI 4547184)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
- Cod CPV
- 37321000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 524,34 RON
- Valoare atribuită
- 524,34 RON
- Data publicării
- 25.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 26.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.