Atribuită
Cumpărare directă
Denumirea produsului/serviciului U/M CANT Preţul unitar Valoare 1 VERIFICARE STINGATOARE TIP P1 BUC 1 10 10,00 2 VERIFICARE STINGATOARE TIP G5 BUC 4 15 60,00 3 VERIFICARE/ÎNCĂRCARE STINGATOARE TIP P3 BUC 1 18 18,00 4 VERIFICARE STINGATOARE TIP P6 BUC 33 18 594,00 5 VERIFICARE/ÎNCĂRCARE STINGATOARE TIP P6 BUC 22 28 616,00 6 VERIFICARE STINGATOARE TIP P50 BUC 2 75 150,00 7 VERIFICARE STINGATOARE TIP G2 BUC 6 15 90,00 8 VERIFICARE/ÎNCĂRCARE STINGATOARE TIP SM6 BUC 7 25 175,00 9 VERIFICARE STINGATOARE TIP SM6 BUC 5 18 90,00 TOTAL FARA TVA 1803,00 Transportul si manipularea stingatoarelor intra in sarcina executasntului;Piesele defecte(manometre,robineti,furtune) care trebuiesc inlocuite se taxeaza separat.Stingatoarele ce vor fi supuse operatiunilor de verificare sau verificare si incarcare se ridica de la unitatile unde sunt amplasate.
- Număr anunț
- DA26896014
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.803 RON
- Valoare atribuită
- 1.803 RON
- Data publicării
- 24.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 25.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.