Atribuită
Cumpărare directă
Hydrochloric acid 35%, GPR RECTAPUR® (1litru) 20248.290 1 44.4 Agar, powder for bacteriology (250g) 20767.232 2 198.72 Corning® Gosselin™ Petri Dish 100 x 15 mm, 3 Vents, Sterile (825 buc) SB93-102 3 350 Sodium pyruvate 99% 0342-250G 2 98 Soya peptone (enzymatic digest of soybean meal) (500g) 84616.0500 2 199 Examination gloves, VWR®, Nitrile, Pale purple, Length: 240 mm, Size: L (8 - 9), Cuff style: Beaded, Powder-free, 200/box 112-4196 1 100.24
- Număr anunț
- DA26920245
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.186,07 RON
- Valoare atribuită
- 2.186,07 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.