Atribuită Cumpărare directă

Diverse imprimate scolare

Număr anunț
DA26913761
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TRAIAN CRETU NAPRADEA (CUI 18900838)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257,35 RON
Valoare atribuită
257,35 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

257,35 RON

din 257,35 RON estimat