Atribuită Cumpărare directă

Server LENOVO THINKSYSTEM SR650- config conform oferta 669/19.11.2020 2xCPU 4208; 96GB DDR4 ECC 6x HDD 1.2 TB 2x 750W , Win Server Std 2019 OEM Garantie: 36 luni conform solicitare de oferta nr. 2/4088/III/A/38/16.11.2020

Număr anunț
DA26897689
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL BACAU (CUI 17704752)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
48820000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
24.11.2020 00:00
Data finalizării
25.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat