Atribuită Cumpărare directă

AUTOFOR.SDS 6.3/5.5*175 SW8-1000 BUC,SAIBE CAUCIUC-1000 BUC,SURUB AUTOF .5.5*25 HEX-237 BUC,BIT TUBULAR M8*42-2 BUC

Număr anunț
DA26938418
Autoritate contractantă
COMUNA PANACI (PRIMARIA PANACI) (CUI 4326892)
Furnizor / câștigător
DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.055,08 RON
Valoare atribuită
2.055,08 RON
Data publicării
30.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.055,08 RON

din 2.055,08 RON estimat