Atribuită Cumpărare directă

8057417 BETEALA FIN-LAT D75MM F1X2M ARGINTIU 22 BUC 8,39 8057402 BETEALA FIN-LAT D50MM F1X2M ARGINTIU 3 BUC 5,03 8057228 BETEALA 10CMX2M ROSIE 1005 25 BUC 7,55

Număr anunț
DA26911965
Autoritate contractantă
COMUNA PAULIS (CUI 3520245)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39298900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,26 RON
Valoare atribuită
388,26 RON
Data publicării
25.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,26 RON

din 388,26 RON estimat