Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul este format din: cod MO099152, Teatru pentru papusi / magazin – Flexi, 1 buc., 193.74 lei/buc.; cod MO 099150, Dulap mobil cu raft pentru colturi, inchis – Flexi, 1 buc., 503.99 lei/buc.; cod MD9119, Set 6 papusi de mana Animale de companie - Melissa & Doug, 1 buc., 94.48 lei/buc.
- Număr anunț
- DA26957104
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 (CUI 29357100)
- Furnizor / câștigător
- AAD TOTAL ADMINISTRATION SRL (CUI 15016633)
- Cod CPV
- 39200000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,21 RON
- Valoare atribuită
- 792,21 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.