Atribuită Cumpărare directă

Ace seringa 18G - 1500 buc. 23G - 1000 buc. Ace seringa 22G (0.70 mm/50mm) - 500 buc ; 21G (0.80 mm/50mm) - 500buc. Branule 20G - 200 buc. 22G KDM - 500 buc. Prezenta tine loc de comanda

Număr anunț
DA26936554
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HARSOVA (CUI 4700791)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.730,61 RON
Valoare atribuită
6.730,61 RON
Data publicării
27.11.2020 00:00
Data finalizării
02.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.730,61 RON

din 6.730,61 RON estimat